چگونه یک نماینده اینترنتی بیمه (نماینده آنلاین بیمه) باشیم؟

الان که در دهه نود شمسی زندگی می کنیم و مشغول مدیریت نمایندگی بیمه خود هستیم و شاید نیمی از زمان خود را صرف بازاریابی بیمه ، فروش بیمه و یا حتی صدور بیمه نامه می کنیم ، چه باورمان بشود و چه نخواهیم باور کنیم ، شاید لحظه لحظه زندگی و کار یک نماینده بیمه یا به طور کلی تر یک انسان ، گره خورده با مفهموم تقریبا نویی به نام اینترنت و تمام کارهایمان به صورت آنلاین انجام می شود . از بازاریابی اینترنتی بیمه و خرید اینترنتی بیمه و فروش اینترنتی بیمه گرفته تا برسد به صدور اینترنتی بیمه و حتی فراتر از آن! به نظر شما چگونه یک نماینده اینترنتی بیمه باشیم؟

زندگی ها دیگر مثل دهه های پنجاه و شصت نیست . خیلی چیزها حالت مدرن به خود گرفته و از حالت سنتی قبلی خارج شده است . به اصطلاح همه چیز آنلاین (برخط) یا اینترنتی شده ، کسب و کارهای اینترنتی (مچازی) ، تحصیل آنلاین ، خرید اینترنتی ، فروش اینترنتی ، حتی مردم مدتهاست به خرید اینترنتی جهیزیه نیز روی آورده اند و اینها همه حاکی از آن است که سبک زندگی مردم ایران نیز دارد تغییر می کند! سبک زندگی آنلاین یا سبک زندگی اینترنتی موضوع جدیدی است که اگر از آن غافل باشیم می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به زندگی و کار ما بزند و ما به عنوان یک نماینده بیمه باید به طور کافی در جریان این تغییرات باشیم و خود را به خوبی با آنها وقف دهیم .

برای مطالعه سلسله مقالات آموزشی چگونه یک نماینده اینترنتی بیمه باشیم می توانید در هر لحظه از شبانه روز لینک مقابل را دنبال کرده و پیگیر آخرین مقالات آموزشی منتظر شده در این موضوع باشید : چگونه یک نماینده اینترنتی بیمه باشیم؟

از نظر من دیگر زمان یک نمایندگی بیمه که تمام امور خود را به طور سنتی انجام می دهد ، کم کم دارد به پایان می رسد و باید تمام نمایندگان بیمه به نماینده اینترنتی بیمه یا همان نماینده آنلاین بیمه تبدیل شوند و دفاتر خود را از حالت سنتی خارج کرده و در اسرع وقت دفتر اینترنتی نمایندگی بیمه خود را تاسیس نموده و یک نمایندگی آنلاین بیمه را راه اندازی نمایند . این اینترنتی شدن و آنلاین شدن اما برای خودش داستان ها و ملزومات و پیش نیازهایی دارد …

در بیمه بلاگ قصد داریم سلسله مقالات آموزشی کم نظیری را منتشر کنیم و طی آن راه های تبدیل شدن به یک نماینده اینترنتی بیمه (نماینده آنلاین بیمه) و تاسیس یک نمایندگی آنلاین بیمه (نمایندگی اینترنتی بیمه) را آموزش دهیم . این مقالات به موازات مجموعه آموزشی فروش بیمه عمر مثل آب خوردن است در افزایش میزان فروش بیمه و پورتفوی نماینده بیمه تاثیرگذار بوده و امیدواریم موجبات رشد و پیشرفت صنعت بیمه را فراهم آورد . اگر شما هم نظرات یا پیشنهاداتی در این باره دارید ، مشتاقیم آنها را بخوانیم و در قسمت دوم این مقاله آموزشی در نظر بگیریم …

در ادامه بخوانید :  بهترین بیمه عمر نیاز به فروشنده (نماینده بیمه) ندارد!

2 نظر در “چگونه یک نماینده اینترنتی بیمه (نماینده آنلاین بیمه) باشیم؟

 • ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ در ۲۱:۵۲
  پیوند یکتا

  در مورد همه چیز نوشته بودید الا نحوه دریافت نمایندگی

  پاسخ
  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ در ۰۹:۲۱
   پیوند یکتا

   سلام و روز بخیر
   به زودی در مقاله جدیدی به نحوه اخذ نمایندگی پرداخته میشه دوست عزیز
   این نوشته صرفا یک آمادگی و دستور العمل برای نماینده هایی بود که قصد دارن فعالیت اینترنتی خودشون رو آغاز کنن

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *